KONST / Litografier / Färglitografi 16694065
nr 1669 4065
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Signerad, numrerad 298/350. Färglitografi, bildmått: 66x49 cm, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:35:29
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel